Partnerzy

Organizacja Odzysku Opakowań Eko Cykl

Polska Izba Handlu Hotel Śląsk

Polecamy

 

Otwórz

Program lojalnościowy EDUCONProgram EDUCON

Zachęcamy do udziału w Programie Sprzedaży Premiowej EDUCON

Informujemy, że z dniem 31.12.2015 r. program lojalnościowy EDUCON został zakończony, zgodnie z zasadami określonymi w § 8 pkt. 4 Regulaminu Programu EDUCON.

Konta w programie EDUCON aktywne będą do dnia 30.06.2016 r.
Do tego czasu będzie istniała możliwość wymiany posiadanych punktów na dostępne nagrody lub rabat w zakupie usług.
Po 30.06.2016 r. M&M Consulting (Organizator Programu) nie będzie zobowiązany do udzielania przywilejów wynikających z Programu.

Pomimo zakończenia programu, zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby nasi lojalni Klienci czuli się docenieni i byli zadowoleni z jakości świadczonych usług oraz poziomu obsługi.

Program EDUCON to projekt skierowany do klientów firmy M&M Consulting. Naszym celem jest stworzenie możliwości nabycia z bonifikatami usług, które ułatwią Państwu realizację wymagań przepisów związanych z ochroną środowiska.

Uczestnicy programu za każdą wydaną złotówkę na usługę M&M Consulting, czasopismo Logistyka Odzysku, lub kwartalnik MiniLO&Aniela otrzymują punkty, które mogą wymienić na atrakcyjne nagrody i kupony rabatowe. Szczegóły w Regulaminie.

 

Zobacz katalog nagród.

Panel logowania:

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Usługi M&M Consulting

Doradztwo

Wyjazd studyjny Japonia

Szkolenia i konferencje

Reklama dedykowana

Doradztwo

Firma M&M Consulting umożliwia kompleksowe zlecenie całości obowiązków związanych z ochroną środowiska na mocy umowy.

Przeczytaj więcej...

Wyjazd studyjny Japonia

Z firmą M&M Consulting można zweryfikować w praktyce sposób funkcjonowania japońskich spalarni, zakładów recyklingu WEEE czy też redukcji MUDA w Toyota.

Przeczytaj więcej...

Szkolenia i konferencje

Począwszy od 2013 roku firma M&M Consulting przygotowała szkolenia z zakresu ochrony środowiska w rozbiciu na poszczególne sektory gospodarki. Korzyścią jest omawianie konkretnych problemów i przykładów dotyczących Twojej branży.

Przyjdź i zapisz się już dziś...

Reklama dedykowana

Praca z tysiącami klientów z różnych branż nauczyła nas, iż reklama skuteczna jest tylko wtedy, gdy dociera do właściwego odbiorcy. Oferujemy Ci możliwość zaprezentowania swoich usług kierowanych do konkretnego sektora.

Dowiedz się więcej - sprecyzuj swoje potrzeby i skontaktuj się z naszym konsultantem...